İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Türkiye'de üretilen malı kullanınız!

“40 Fikir Bi Fayda” grubu tarafından düzenlenen “Tecrübe Paylaşımı” etkinliğinde tecrübelerini paylaştı.

Kendi alanında başarılı firma sahiplerinin oluşturduğu ‘40 Fikir Bi Fayda’ Grubu çok önemli bir etkinliğe daha imza attı.

Kendi alanında başarılı firma sahiplerinin oluşturduğu ‘40 Fikir Bi Fayda’ Grubu çok önemli bir etkinliğe daha imza attı. Programda, OSİAD Onursal Başkanı, İÇASİFED Genel Başkanı ve 40 Fikir oluşumunun kurucusu, iş insanı Mehmet Akyürek, hayat öyküsünü ve ticari deneyimlerini paylaştı. “40 Fikir Bi Fayda” Grubunun Başkanlığını yürüten Eser Memiş, yaptığı açılış konuşmasında, 2016 yılında 9 kişilik bir ekiple başlayan proje kapsamındaki toplantılar sonunda ‘40 Fikir” adını aldıklarını, daha sonra bir başka öneri ile buna ‘Bi Fayda’ ifadesinin eklendiğini belirtti ve bugüne kadar 58 organizasyon gerçekleştirdiklerini ifade etti.

MEHMET AKYÜREK’İN HİZMETLERİ

OSİAD Onursal Başkanı, İÇASİFED Genel Başkanı ve 40 Fikir oluşumunun kurucusu, iş insanı Mehmet Akyürek ise çocukluğundan beri içinde bulunduğu iş hayatıyla ilgili çok önemli tecrübelerini dinleyicilerle paylaştı. “Başkaları ile değil kendinizle yarışın, kendinizi aşın, teknolojinizi yenileyin, kaliteden ödün vermeyin, akraba ile iş yapmayın, çalışanlarınızla ilişkilerinizi hak, hukuk, adalet üzerine kurun, paylaşımcı olun” Akyürek, faturası kesilmiş ama tahsil edilmemiş paralardan alınan verginin iş insanları açısından önemli bir sorun olduğunu belirterek, salonda bulunan AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan’dan yardım istedi. Mehmet Akyürek’in çalışanlarına yaptığı büyük jestler, eşi Meral hanımın OSTİM’deki ilk kadın iş insanı olduğunu belirtmesi büyük alkış aldı.

BAŞARILI TAKIMA TAKDİR VE PLAKET

40 Fikir Bi Fayda’ Grubunun etkinliğinde alkışlarla karşılanan ve plaket takdim edilen Ortotek Gaziler Ampute Futbol Kulübü Başkanı Mustafa Düger, devletten ve milletten aldıkları güç ile başarılı sonuçlar almaya devam edeceklerini söyledi. Takım oyuncularından, İsmail Temiz (Antrenör), Fazlı Arslan (Yardımcı Antrenör), Şeyhmus Erdinç (Takım Kaptanı) ve oyuncular Nicolas Keio, İsmail Karaaslan, Hüseyin Bozkuş öncelikle Başkan Düger’e teşekkür ederek herkesi maçlarını izlemeye davet etti.

İÇASİFED

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Uzay Çağı Cad. No : 50/A Ostim Yenimahalle Ankara