İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Türkiye'de üretilen malı kullanınız!

İÇASİFED Yönetim Kurulu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri  olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mansur Yavaş'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi sunduk.

Ziyarette İçasifed'i tanıtan Başkan Mehmet Akyürek, OSB'lerden alınması gündemde olan Emlak Vergisi konusunda Başkan Yavaş'tan destek istedi. Daha sonra Organize Sanayi Bölgesinde çalışan işçilerin fabrikalara taşınması konusundaki önerisini aktardı. Sanayi Müzesi kurulması için görev verilmesi halinde yardımcı olabileceklerini Başkan Yavaş'a aktardı. Daha sonra söz alan Angikad Başkanı Aysu Yavuz, kadınların eğitilmeleri ile başarılı işler çıkartabileceklerini belirterek son günlerde artan Kadına Şiddet konusunda Başkan Yavaş'tan destek istedi.

Ziyaretten ötürü İçasifed Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş kendisine aktarılan dilek ve önerileri kaydettiğini belirtti ve Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa imkanlar ve yasalar dahilinde her şeyi yapmaya hazırız. hizmet için buradayız" dedi.


İÇASİFED

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Uzay Çağı Cad. No : 50/A Ostim Yenimahalle Ankara