İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Türkiye'de üretilen malı kullanınız!

GGYD - Ankara Üniversitesi Buluşması

<div class="kvgmc6g5 cxmmr5t8 oygrvhab hcukyx3x c1et5uql ii04i59q" style="overflow-wrap: break-word; margin: 0px; white-space: pre-wrap; font-family: &quot;Segoe UI Historic&quot;, &quot;Segoe UI&quot;, Helvetica, Arial, sans-serif; color: rgb(5, 5, 5); font-size: 15px;"><div dir="auto" style="font-family: inherit;">GGY Derneği yöneticileri bugün Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi  Bölümü hocaları, Lisans ve Lisansüstü Öğrencileri ile çevrimiçi toplantıda bir araya geldi.  </div></div><div class="o9v6fnle cxmmr5t8 oygrvhab hcukyx3x c1et5uql ii04i59q" style="overflow-wrap: break-word; margin: 0.5em 0px 0px; white-space: pre-wrap; font-family: &quot;Segoe UI Historic&quot;, &quot;Segoe UI&quot;, Helvetica, Arial, sans-serif; color: rgb(5, 5, 5); font-size: 15px;"><div dir="auto" style="font-family: inherit;">Gayrimenkul sektörünün uluslararası kuruluşları, ülkemizdeki değerleme analizleri, Derneğimizin çalışmaları ile gelecek planlarının konuşulduğu toplantıya <span style="font-family: inherit;">Doç.Dr.Yeşim Aliefendioğlu, Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş, Prof.Dr. Metin Arslan , Prof. Dr.Nihan Sönmez, Doç, Dr.Erol Demir gibi Ankara Üniversitesi öğretim üyeleri katıldı. </span></div></div>

GGY Derneği yöneticileri bugün Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü hocaları, Lisans ve Lisansüstü Öğrencileri ile çevrimiçi toplantıda bir araya geldi.
Gayrimenkul sektörünün uluslararası kuruluşları, ülkemizdeki değerleme analizleri, Derneğimizin çalışmaları ile gelecek planlarının konuşulduğu toplantıya Doç.Dr.Yeşim Aliefendioğlu, Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş, Prof.Dr. Metin Arslan , Prof. Dr.Nihan Sönmez, Doç, Dr.Erol Demir gibi Ankara Üniversitesi öğretim üyeleri katıldı.

İÇASİFED

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Uzay Çağı Cad. No : 50/A Ostim Yenimahalle Ankara