İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Türkiye'de üretilen malı kullanınız!

Ahmet Kurt’tan ‘yerli’ ziyaretler, milli mesajlar

<p style="color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; margin-bottom: 1.5rem; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em; font-feature-settings: " kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="">İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Genel Başkanı Ahmet Kurt, son dönemde sıkça dile getirilen ‘yerlilik’ ve ‘millik’ söylemlerinin içini dolduranların başında geliyor.</p><p style="color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; margin-bottom: 1.5rem; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em; font-feature-settings: " kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="">Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G Projesinin Grup Lideri olan Ahmet Kurt, bu alandaki gelişmelere katkı sunarken, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerle de Ankara ve Türkiye iş dünyasının sesi oluyor.</p><p kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="" style="margin-bottom: 1.5rem; color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em;"><span style="font-weight: bolder;">Fethi Yaşar’ı ziyaret</span></p><p kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="" style="margin-bottom: 1.5rem; color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em;">İÇASİFED Genel Başkanı Ahmet Kurt, son olarak beraberindeki heyetle birlikte Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti.</p>

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Genel Başkanı Ahmet Kurt, son dönemde sıkça dile getirilen ‘yerlilik’ ve ‘millik’ söylemlerinin içini dolduranların başında geliyor.

Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G Projesinin Grup Lideri olan Ahmet Kurt, bu alandaki gelişmelere katkı sunarken, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerle de Ankara ve Türkiye iş dünyasının sesi oluyor.

Fethi Yaşar’ı ziyaret

İÇASİFED Genel Başkanı Ahmet Kurt, son olarak beraberindeki heyetle birlikte Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti.

Ahmet kurt ziyarette, İÇASİFED’in çalışmaları ile Federasyon üyesi güçlendirici 17 dernek hakkında bilgiler verdi ve heyette yer alan dernek başkanlarını tanıttı. Ziyarette, iş birliği yapılabilecek konular görüşüldü ve karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyarete Başkan Ahmet Kurt’un yanı sıra İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyelerinden Ayfer Ulusoy, Hande Öztürk, Hikmet Köker, Meral Güler ve Züleyha Özcan katıldı.Yoğun ziyaret trafiği

İÇASİFED Genel Başkanı seçildikten sonra ilk ziyaretini OSTİM OSB Yönetimine yapan Ahmet Kurt, daha sonra Ankara Sanayi Odası ve Ankara Ticaret Odası ziyaretlerini de gerçekleştirdi.

Ahmet Kurt Başkanlığındaki İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyeleri; Ostim Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Yülek’i  ve Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğünü de ziyaret etmişti.

Katılım sağladığı yerler

İÇASİFED Genel Başkanı Ahmet Kurt, Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği (KAİSDER) koordinatörlüğünde Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği (DOGÜNKAD) ve Konya İş Kadınları Derneği (KİKAD) paydaşlığında, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ‘Aktif Kadın Eşit Temsil’ projesinin Ankara ayağıyla ilgili toplantıya da katılım sağlayarak görüşlerini aktardı.

Ayrıca, Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G konusunda bir dizi bilgilendirme toplantısına katılan Ahmet Kurt, Ankara’nın Savunma Sanayi ile birlikte haberleşmenin de başkenti olması çalışmalarında bulundu.

Ahmet Kurt, ziyaret ve katılımlarda, Cumhuriyet; Bayramı mesajında dile getirdiği “özgürlük ve üretim” konularının önemini vurguladı.

İÇASİFED

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Uzay Çağı Cad. No : 76/A Ostim Yenimahalle Ankara