İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Türkiye'de üretilen malı kullanınız!

Ahmet Kurt: Atatürk’ü üreterek yaşatacağız

<p style="color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; margin-bottom: 1.5rem; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em; font-feature-settings: " kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="">İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Ahmet Kurt, yayımladığı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajında, “Büyük Önderi, daha çok üreterek yaşatacağız” dedi.</p><p style="color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; margin-bottom: 1.5rem; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em; font-feature-settings: " kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"=""><span style="font-weight: bolder;">Birileri yok olurken</span></p><p style="color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; margin-bottom: 1.5rem; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em; font-feature-settings: " kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="">Çoğu insan hatta ‘lider’ vasfı taşıyan çoğu kişi ölümünden bir süre sonra unutulur. Kimilerinin de heykeli yıkılır. 83 yıl önce yitirdiğimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, devrimleri ile dimdik ayakta, ilkeleriyle capcanlı aramızdadır.</p><p style="color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; margin-bottom: 1.5rem; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em; font-feature-settings: " kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="">Yaptıklarıyla sadece ulusumuzun kurtuluşuna, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna değil mazlum milletlerin kendi kaderini tayin hakkına da örnek olan Atatürk, “Doğudan şimdi doğacak olan güneşe bakınız. Bugün günün ağardığını nasıl görüyorsam, uzaktan bütün Doğu milletlerinin de uyanışlarını öyle görüyorum.” diyen, diyebilen tek liderdir dünyada.</p>

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Ahmet Kurt, yayımladığı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajında, “Büyük Önderi, daha çok üreterek yaşatacağız” dedi.

Birileri yok olurken

Çoğu insan hatta ‘lider’ vasfı taşıyan çoğu kişi ölümünden bir süre sonra unutulur. Kimilerinin de heykeli yıkılır. 83 yıl önce yitirdiğimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, devrimleri ile dimdik ayakta, ilkeleriyle capcanlı aramızdadır.

Yaptıklarıyla sadece ulusumuzun kurtuluşuna, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna değil mazlum milletlerin kendi kaderini tayin hakkına da örnek olan Atatürk, “Doğudan şimdi doğacak olan güneşe bakınız. Bugün günün ağardığını nasıl görüyorsam, uzaktan bütün Doğu milletlerinin de uyanışlarını öyle görüyorum.” diyen, diyebilen tek liderdir dünyada.

Daha çok üreteceğiz

Atatürk, cephede kazandığı Kurtuluş Savaşının ardından ekonomik kalkınma alanında yeni bir mücadeleye öncülük ederek, bir ülke ve ulus için üretimin ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümünde Büyük Önderi özlemle anarken, daha çok üretim sözü veriyoruz.

İlelebet yaşayacak

Benzeri olmayan bir azim ve kararlılıkla istiklal ve bağımsızlık mücadelesine önderlik eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, hepimizin kalbinde yaşamaktadır. Ulusumuz için hedef gösterdiği uygarlık yolu, devrimleri, ilkeleri ve emanet ettiği Cumhuriyet ilelebet yaşayacaktır. İÇASİFED olarak Büyük Önderi ölüm yıldönümünde bir kez daha sevgi, saygı, özlem ve minnetle anıyoruz.

<p kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="" style="margin-bottom: 1.5rem; color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em;"><span style="font-weight: bolder;">Daha çok üreteceğiz</span></p><p kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="" style="margin-bottom: 1.5rem; color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em;">Atatürk, cephede kazandığı Kurtuluş Savaşının ardından ekonomik kalkınma alanında yeni bir mücadeleye öncülük ederek, bir ülke ve ulus için üretimin ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümünde Büyük Önderi özlemle anarken, daha çok üretim sözü veriyoruz.</p><p kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="" style="margin-bottom: 1.5rem; color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em;"><span style="font-weight: bolder;">İlelebet yaşayacak</span></p><p kern";="" font-kerning:="" normal;="" text-rendering:="" optimizelegibility;="" font-family:="" inter,="" sans-serif;="" letter-spacing:="" -0.3px;"="" style="margin-bottom: 1.5rem; color: rgb(16, 24, 47); line-height: 1.6; font-size: 16px; word-spacing: 0.001em;">Benzeri olmayan bir azim ve kararlılıkla istiklal ve bağımsızlık mücadelesine önderlik eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, hepimizin kalbinde yaşamaktadır. Ulusumuz için hedef gösterdiği uygarlık yolu, devrimleri, ilkeleri ve emanet ettiği Cumhuriyet ilelebet yaşayacaktır. İÇASİFED olarak Büyük Önderi ölüm yıldönümünde bir kez daha sevgi, saygı, özlem ve minnetle anıyoruz.</p>

OSTİM’deki tören

10 Kasım’da OSTİM OSİAD Atatürk Anıtı’nda ve Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Çanakkale Şehitler Anıtı’nda eş zamanlı iki törenle Atatürk’ün önünde saygı ile dimdik durup, gösterdiği muasır medeniyetler hedefine yürüme sözümüzü yineleyeceğiz.

Rahat uyu.”

İÇASİFED

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Uzay Çağı Cad. No : 76/A Ostim Yenimahalle Ankara