İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Türkiye'de üretilen malı kullanınız!

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

<p><span style="font-size: 24px;"><span style="font-weight: 700;">Ahmet Kurt: Çok çalışmak çok üretmek zorundayız</span></span></p><p><span style="font-size: 18px;">İÇASİFED Başkanı Ahmet Kurt, “30 Ağustos Zaferi, ulusumuzun zalimlere, işgalcilere boyun eğmeyeceğinin kanıtıdır. Bize düşen çok çalışmak, çok üretmektir” dedi .</span></p><p>30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınlayan İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Genel Başkanı Ahmet Kurt, “Bu sıradan bir zafer değildir. Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde emperyalizme başkaldıran bir ulusun bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğinin kanıtıdır. Bu zafer, ülkenin birliğinin, dirliğinin sonuna kadar savunulmasının ve sonunda Türkiye Cumhuriyeti’ne kavuşmanın adıdır” dedi.</p>

Ahmet Kurt: Çok çalışmak çok üretmek zorundayız

İÇASİFED Başkanı Ahmet Kurt, “30 Ağustos Zaferi, ulusumuzun zalimlere, işgalcilere boyun eğmeyeceğinin kanıtıdır. Bize düşen çok çalışmak, çok üretmektir” dedi .

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınlayan İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Genel Başkanı Ahmet Kurt, “Bu sıradan bir zafer değildir. Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde emperyalizme başkaldıran bir ulusun bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğinin kanıtıdır. Bu zafer, ülkenin birliğinin, dirliğinin sonuna kadar savunulmasının ve sonunda Türkiye Cumhuriyeti’ne kavuşmanın adıdır” dedi.

Emperyalizme isyan…

Ahmet Kurt mesajında şu değerlendirmelerde bulundu: “30 Ağustos Zafer Bayramı milletimizin övünç kaynağı, şanlı tarihimizin özel günlerinden birisidir. 1922 yılında 26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos’ta Dumlupınar’da Mustafa Kemal’in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi, emperyalizme karşı açılan bir isyan bayrağı ve dünyaya verilen çok önemli mesajdır. Bu zafer, ulusumuzun zalimlere, işgalcilere boyun eğmeyeceğinin kanıtıdır.

Toprak kaybı süreci bitti

Bu zafer ile 1683’te başlayan ve Anadolu’ya kadar uzanan 238 yıllık toprak kaybı ve gerileyiş son bulmuştur. Başkomutan Mustafa Kemal’in “Hattı müdafaa yok, sathı müdafaa vardır. O satıh bütün vatandır.” talimatı, bugün de geçerliliğini koruyan bir uyanık olma, ülkeye sahip çıkma ikazıdır. Bize düşen çok çalışmak, çok üretmek ve değerlerimize sahip çıkmaktır.

Atatürk ve şehitlere teşekkür

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere yurt, ulus, bağımsızlık ve bayrak gibi değerleri için gözünü kırpmadan canını feda eden ve bugün sahip olduğumuz ne varsa hepsini bize hediye ve emanet eden tüm şehit ve gazilerimize İÇASİFED Başkanı olarak üyelerimiz ve iş dünyası adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.”

İÇASİFED

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Uzay Çağı Cad. No : 50/A Ostim Yenimahalle Ankara