1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED GENEL KURULU YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

01 Nisan 2013

Süleyman ONATÇA, ikinci kez TÜRKONFED Başkanı

TÜRKONFED Başkanı Süleyman ONATÇA, 2013 yılı Olağan Genel Kurulunda
ikinci kez Başkan seçildi.

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın gönüllü iş dünyası örgütü olan TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Federasyonu), 30 Mart 2013 Cumartesi günü düzenlenen 2013 yılı Olağan Genel Kurulu’nda, yeni Yönetim Kurulu’nu belirledi. Genel Kurul’da, Başkanlık görevini sürdürmekte olan TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman ONATÇA yeniden Başkan seçildi.

TÜRKONFED Başkan Yardımcılıklarına Temel Aycan ŞEN, Sefa TARGIT, Tarkan KADOOĞLU, Mustafa GÜLER, Şahismail BEDİRHANOĞLU, Ergin CİVAN, Mustafa GÜÇLÜ getirildi. TÜRKONFED Saymanı ise Orhan TURAN oldu.

Genel Kurul sonucunda TÜRKONFED Yönetim Kurulu’nu oluşturan diğer isimler şöyle: Nihat GÜÇLÜ, Abdullah DEĞER, M. Salih ÖZEN, Sedat Şükrü ÜNLÜTÜRK, Ali İhsan YEŞİLOVA, Tülin SEÇEN, Hülya GEDİK SADIKLAR, Zafer Bahadır SARAÇ, Mesut İŞSEVER, Bahadır ÖZGÜN, Metin YALÇINKAYA, M. Salih BAŞÖZ, Mehmet SANDAL, Gülay GÜL, Kadir BARAN, Zeyyat KAFKAS, Nasır DUYAN, Alper BEKTAŞ, Emin Bahri UĞURLU ve İbrahim YILMAZ.

AKSİAD Genel Kurulu Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

29 Mart 2013

AKSİAD GENEL KURULU YAPILDI

Akyurt Sanayici ve İş Adamları Derneği AKSİAD'ın 10'uncu Olağan Genel Kurulu, 27 Mart 2013 tarihinde Akyurt Vakfı Yaşamevi Toplantı Salonu'nda yapıldı.

Genel Kurula Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı Veysel FIRAT, Belediye Meclis Üyeleri, İÇASİFED Başkanı Nihat GÜÇLÜ, AKSİAD Başkanı A. Azmi KELEMCİSOY, OSİAD Başkanı Adnan KESKİN, İÇASİFED Onursal Başkanı Mehmet AKYÜREK, İlçe Emniyet Müdürü Tamer KOÇ ve AKSİAD Üyeleri  katıldı.

Haberin Devamı

OSİAD'IN 22. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

25 Mart 2013

OSİAD GENEL KURULU YAPILDI

 

 

Ostim Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (OSİAD) 22'nci Olağan Genel Kurulu, OSİAD Konferans Salonunda yapıldı.

Genel Kurula CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Çırak Eğitim Vakfı Başkanı İbrahim Karakoç, Ostim OSB Başkanı Orhan Aydın, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, İÇASİFED Onursal Başkanı Mehmet Akyürek, OSBDER ve Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, S.S. Orta Büyüklükte Yapı Kooperatifi Başkanı Özgür Savaş Özüdoğru, OSİAD A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Akman Karakülah,  S.S. OSİAD Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Ahmet Şevki Oğan katıldı.

Haberin Devamı

TÜRKONFED'DEN EKONOMİ ve KALKINMA BAKANLARINA ZİYARET

icasifed tarafından yazıldı.

26 Şubat 2013

TÜRKONFED'DEN EKONOMİ ve KALKINMA BAKANLARINA ZİYARET

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA ve İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nihat GÜÇLÜ ile beraberindeki heyet Ekonomi Bakanı Sn. Zafer ÇAĞLAYAN’ı makamında ziyaret etmişlerdir. Heyet daha sonra Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet YILMAZ’ı makamında ziyaret ederek, ANGİAD ev sahipliğinde yapılan TÜRKONFED Başkanlar Zirvesi’ne katkılarından dolayı teşekkür etti. Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet YILMAZ iş dünyasına desteklerinin bundan sonrada devam edeceğini söyledi. Ziyarette ayrıca Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet YILMAZ, Sudan ve Somali’ye yaptığı geziyle ilgili izlenimlerini aktardı.

 

 

 

 

 

 

 

Ziyarete TÜRKONFED Başkan Yrd. ve Akyurt Siad Yönetim Kurulu Başkanı Sn. A. Azmi KELEMCİSOY, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Sn. Sefa TARGIT, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyeleri Yahya Alper BEKTAŞ, Sn. Kerem Can APAYDIN, ANGİAD Başkanı Sn. Abdullah DEĞER, TÜRKONFED Bölgesel Yapılanma Sorumlusu Betül ÇELİKALELİ ve İÇASİFED Genel Koordinatörü Sn. Serkan ÖZŞÖLEN’de katıldı.

Türkonfed 16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi Ankara'da Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

17 Aralık 2012

 

TÜRKONFED 16. GİRİŞİM VE İŞ DÜNYASI ZİRVESİ ANKARA'DA YAPILDI

TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu)16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, İÇASİFED (İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu) ve ANGİAD (Ankara Genç İşadamları Derneği) ev sahipliğinde, Ankara’da düzenlendi. Zirve’nin açılış konuşmalarını; Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman ONATÇA, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit BOYNER, İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Nihat GÜÇLÜ ve ANGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah DEĞER yaptı.

 

Haberin Devamı

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 4 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94