1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu toplandı

icasifed tarafından yazıldı.

18 Haziran 2014

Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Toplandı

Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu’nun 2014 Yılı I. Toplantısı Ankara Kalkınma Ajansı hizmet binasında gerçekleştirildi.

Toplantıya İÇASİFED ve AKSİAD adına A. Azmi KELEMCİSOY katıldı.

Toplantıda; yılın ilk yarısında gerçekleştirilen faaliyetler ile 2013 yılı faaliyetleri ve 2013 yılında gerçekleştirilen iç denetime ait rapor sonuçları görüşüldü.

Kurul üyeleri Ajansın mevcut faaliyetleri, gelecek dönemlerde gerçekleştirebileceği çalışmalar ve diğer kurul üyesi kuruluşlar ile bölgedeki diğer paydaşların hem birbirlerine verebilecekleri destek hem de Bölgenin kalkınmasında yapabilecekleri katkıları içeren öneri ve görüşlerini belirttiler.

AKSİAD'ın 12. Olağan Genel kurulu Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

28 Mart 2014

AKSİAD 12. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

 

Akyurt Sanayici ve İş Adamları Derneği AKSİAD'ın 12'inci Olağan Genel Kurulu, 26 Mart 2014 tarihinde Esenboğa Airport Oteli’nde yapıldı.

Genel Kurula Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR, İÇASİFED Başkanı Nihat GÜÇLÜ, Hasanoğlan Siad Başkanı Çetin TEKİN, Başkent Otomobilciler Derneği Başkanı Aydın ERKOÇ, AKSİAD Başkanı A. Azmi KELEMCİSOY, AKSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve AKSİAD Üyeleri  katıldı. 

Ayrıntılı Haber

OSİAD Genel Kurulunda Sağduyu Çağrısı

icasifed tarafından yazıldı.

25 Mart 2014

OSİAD Genel Kurulunda Sağduyu Çağrısı

 

Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 23. olağan genel kurulu yapıldı. Genel kurulda, iş dünyasının temsilcileri, son günlerde yaşanan kamplaşmanın kaygı ve tedirginlikleri artırdığına dikkat çekerek sağduyu çağrısında bulundu.

OSİAD’ın genel kuruluna Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle Belediye Başkanvekili Müslüm Ertekin, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, İÇASİFED Başkanı Nihat Güçlü, AKYURT SİAD Başkanı Azmi Kelemcisoy, OSTİM OSB Başkanı Orhan Aydın, OSİAD A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Akman Karakülah, TOSİAD Başkanı Dursun Bayram, Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, Makine Mühendisleri Odası Ankara Şube Başkanı Sadettin Özkalender katıldı.

 

Ayrıntılı Haber

ANGİAD Genel Kurulu Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

20 Şubat 2014

Ankara Genç İşadamları Derneği ANGİAD'ın 12. Dönem Seçimli Olağan Genel Kurulu, 16 Şubat 2014 tarihinde yapıldı.

Genel Kurul'da Başkan adayları birlik ve beraberlik mesajları verirken, ANGİAD tarihinin ilk kadın başkan adayı Fatma ÖZALP SEMİZ, ANGİAD Başkanlığına seçildi. Seçim sonrası ilk değerlendirmesini yapan ANGİAD Başkanı Fatma ÖZALP SEMİZ, kongre sonucunun hem dernek camiasına hem de iş dünyası ve Ankara'ya hayırlı olması dileğinde bulundu.

Ayrıntılı Haber

AKSİAD Yeni Adresinde

icasifed tarafından yazıldı.

02 Şubat 2014

Üyelerimizden Akyurt Sanayici ve İşadamları Derneği AKSİAD'ın adresi ve iletişim bilgileri değişmiştir. Derneğimizin yeni adres, telefon ve faks numaralarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Adres  : Çankırı Bulvarı No: 200/1 Akyurt/ANKARA
Telefon: 0312 844 00 46
Faks   : 0312 844 00 45
E-Mail : aksiad@aksiad.org.tr
Web   : www.aksiad.org.tr

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 7 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94