1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

15 MART 2011 – 26 NİSAN 2011 TARİHLERİ ARASINDAKİ FAALİYETLERİMİZ

Pazartesi, 18 Şubat 2019 16:06

26 Mart 2011 tarihinde TÜRKONFED’in İstanbul’da yapılan Genel Kurulu’na federasyonumuzu temsilen İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK, İÇASİFED Başkan Yardımcısı Nihat GÜÇLÜ, İÇASİFED Genel Sekreteri ve Akyurt Siad Yönetim Kurulu Başkanı Azmi KELEMCİSOY, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Ostim Siad Başkanı Adnan KESKİN, ANGİKAD Başkanı Devrim EROL katılmışlardır. Genel Kurul sonunda yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında TÜRKONFED Başkanlığına Erdem ÇENESİZ, Başkan Yardımcılığı görevine Akyurt Siad Yönetim Kurulu Başkanı Azmi KELEMCİSOY seçilmişlerdir.

 

6 Nisan 2011 tarihinde OSİAD Talay Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen İÇASİFED 6.Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim seçildi. Kurulduğu 2004 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdüren Mehmet AKYÜREK, görevi Nihat GÜÇLÜ ve arkadaşlarına devretti.  Genel Kurulda, verilen teklif ile Mehmet AKYÜREK oybirliğiyle İÇASİFED Onursal Başkanı seçildi. Genel Kurulun ardından yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği OSİAD’ın önceki dönem Başkanlığını da yapan İÇASİFED Başkan Yardımcısı Nihat GÜÇLÜ oybirliğiyle Başkan seçildi. Başkan Vekilliği görevine ANGİKAD Başkanı Devrim EROL, Başkan Yardımcılıkları görevlerine Kazan Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Erkan TABAK ve Hasanoğlan Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Çetin TEKİN getirildi.

Yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında görev dağılımı aşağıdaki şekilde belirlendi.

 

Ø      Nihat Güçlü - Yönetim Kurulu Başkanı - OSİAD                       

Ø      Devrim Erol - Yönetim Kurulu Başkan Vekili - ANGİKAD                 

Ø      Erkan Tabak - Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - KAZAN SİAD           

Ø      Çetin Tekin - Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - HASANOĞLAN SİAD

Ø      Ahmet Kurt - Yönetim Kurulu Sayman - OSİAD                                   

Ø      Hasan Çelebi - Genel Sekreter - SAKARYA SİAD                  

Ø      Adnan Keskin - Yönetim Kurulu Üyesi - OSİAD                                   

Ø      Ökkeş Sultanoğlu  - Yönetim Kurulu Üyesi - KAZAN SİAD           

Ø      Azmi Kelemcisoy - Yönetim Kurulu Üyesi - AKYURT SİAD         

Ø      İlhan Kahraman - Yönetim Kurulu Üyesi  - NEVŞEHİR SİAD

Ø      Bahri Küpeli - Yönetim Kurulu Üyesi - BAGİAD        

Ø      M. Turgay Bilge - Yönetim Kurulu Üyesi - KONYA SİAD           

Ø      Saime Yardımcı - Yönetim Kurulu Üyesi - KİKAD                        

Ø      Hatice Şahin Eroğlu - Yönetim Kurulu Üyesi - AKSARAY GİD         

Ø      Mehmet Balıkçıoğlu  - Yönetim Kurulu Üyesi  - TÜSİAD

Ø      İrfan Giral - Denetim Kurulu Üyesi - AKYURT SİAD

Ø      Yalçın Koç - Denetim Kurulu Üyesi - BAGİAD

Ø      Renan Ceylan - Denetim Kurulu Üyesi - ANGİKAD

 

20 Nisan 2011 tarihinde üyelerimizden Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği ANGİKAD’ın Nisan Ayı aylık toplantısında 6111 Sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması” konusunda Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı ile birlikte bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan Grup Müdürü Vekili Sayın Fatih Kızıltepe, Usul Müdürü Sayın Dursun Tokgöz, Tahsilat Müdürü Sayın Kemalettin Tuncer ve Gelir ve Kurumlar Vergisi Müdürü Sayın Şerife Madencan dinleyenlere “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması” konusunda bilgi aktardılar. Toplantıya federasyonumuz temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nihat GÜÇLÜ katıldı.

 

21 Nisan 2011 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU, OSİAD’ı ve İÇASİFED’i ziyaret etti. OSİAD’da kalabalık bir gruba konuşma yapan CHP Lideri İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat GÜÇLÜ’nün firmasını gezdikten sonra OSİAD üyelerinden Sayın Nihat ÖZÖNDER firmasında işçilerle birlikte öğle yemeği yedikten sonra Ostim’den ayrıldı.

 

 

15 ŞUBAT 2011 – 15 MART 2011 TARİHLERİ ARASINDAKİ FAALİYETLERİMİZ

Pazartesi, 18 Şubat 2019 16:06

23 Şubat 2011 tarihinde Çankaya Belediye Başkanı Bülent TANIK, İÇASİFED’i ziyaret etti. Ziyarette İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AKYÜREK, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Adnan KESKİN ve İş Bankasının düzenlediği “İŞ’LE BULUŞMALAR” toplantısı yapılmıştır. Toplantıya Ankara’da bulunan tüm Yönetim Kurulu Üyelerimiz katılmışlardır.

25 Şubat 2011 tarihinde Hacettepe Üniversitesi öncülüğünde Medikal İnovasyon Platformu (Mediplat) Çalıştayı yapıldı. T.C. Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep AKDAĞ’ın da katılımlarıyla yapılan çalıştaya federasyonumuz temsilen Genel Başkan Mehmet AKYÜREK katıldı.

26 Şubat 2011 tarihinde üyelerimizden Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği OSİAD’ın 20. Olağan Genel Kurulu yapılmıştır Olağan genel Kurula Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR, Çankaya Belediye Başkanı Bülent TANIK, Ankara Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Başkanı Mehmet KOÇ, TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyelerinden Mehmet AKYÜREK, İrfan GİRAL ve Nihat GÜÇLÜ katıldı. Genel Kurul’da OSİAD Başkanlığına Adnan KESKİN yeniden seçilirken Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: Adnan KESKİN, Ahmet KURT, Emrullah BALIKÇIOĞLU, Serhad ŞAHİN, Ahmet ERBASAN, Erol AKKAYA, Kemal DEĞİRMENCİ, Atilla ÇINAR, Ahmet Cemil ABİŞ, Ömer ILDIROYUK, Yeliz ÖZKARAOĞLU seçildi. Denetim Kurulu ise Nihal ERMİŞ, İsmet BEYAZKILIÇ ve Mehmet Fatih ÖZEREN’den oluştu.

28 Şubat 2011 tarihinde İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK, TRT 1 Radyosu’nda Canlı yayınlanan “Ekonomi Günlüğü” isimli programa konuk oldu.

5 Mart 2011 tarihinde Yenimahalleliler Birliği Derneği’nin düzenlediği geceye federasyonumuzun Ankara’da bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimiz katıldı.

15 Mart 2011 tarihinde İÇASİFED, OSİAD, AKİD, İMMB ve TOSYÖV Ankara Şubesi’nin düzenlediği “Mali Af, Avantajları ve Yararlanma Koşulları” konulu Sanayici Bilgilendirme Toplantısı OSİAD Talay Konferans Salonu’nda yapıldı. Toplantıya İÇASİFED adına Genel Başkan Mehmet AKYÜREK katılmış ve açılış konuşması yapmıştır.

1 OCAK 2011 – 15 ŞUBAT 2011 TARİHLERİ ARASINDAKİ FAALİYETLERİMİZ

Pazartesi, 18 Şubat 2019 16:06

14 Ocak 2011 tarihinde federasyonumuz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AKYÜREK, TÜSİAD’ın İstanbul’da düzenlediği “Çalışma Hayatında Kadın” konulu toplantıya katılmıştır.

 

17 Ocak 2011 tarihinde daha önce Ostim’de yapılan geziye katılan Üniversiteli Genç Girişimciler Topluluğu üyeleri ve İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

 

18 Ocak 2011 tarihinde Genç Girişim ve Yönetişim Birliği (GGYB) Başkanı Metin ÖZBEK, Başkan Yardımcısı Kumsal DEMİREL, Genel Sekreter İsmail ÖZDEMİROĞLU, STK Sorumlusu Fikret ÇİMEN, Üye Kabul ve İlişkileri Geliştirme Sorumlusu Umut DİLER, Halkla İlişkiler sorumlusu Ebru ÖZAKINCI’dan oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri, İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır. Ziyarette GGYB’nin federasyonumuza üyeliği ve karşılıklı iş geliştirme konuları görüşüldü ve Mehmet AKYÜREK’e ziyaretin anısına bir plaket vermişlerdir.

 

27 Ocak 2011 tarihinde üyelerimizden Akyurt Sanayici ve İşadamları Derneği’nin Olağan Genel Kurulu yapıldı. Derneğin kurulduğu 2002 yılından bu yana Başkanlık görevini sürdüren İrfan GİRAL Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bırakmış ve Derneğin Yüksek İstişare Kurulu Başkanlığına getirilmiştir. Ayrıca İrfan GİRAL İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Başkan Vekilliği görevini de sürdürmeye devam etmektedir. Yapılan seçimlerde; Dernek Başkanlığına Halen TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyeliği ve İÇASİFED Genel Sekreterliği görevini sürdürmekte olan, Borusan Oto Ankara Genel Müdürü A. Azmi KELEMCİSOY getirilirken Vedat YAKUPOĞLU AKSİAD Başkan Vekilliği’ne, Mehmet BALIKÇOĞLU Genel Sekreterliğe, Metin GÜLEÇ Sayman Üyeliğe, Kemal BEREKET Genel Sekreter Yardımcılığı’na ve Ertekin ŞAN Sayman Yardımcılığı görevlerine seçilmişlerdir.

 

4 Şubat 2011 tarihinde MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ ve beraberindeki heyet 3 Şubat 2011 tarihinde meydana gelen üzücü olaylar sonrasında OSİAD’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuşlar ve patlamalar hakkında OSİAD Başkanı Adnan KESKİN’den bilgi almışlardır. Ziyarette İÇASİFED’i temsilen Genel Başkan Mehmet AKYÜREK hazır bulunmuştur.

 

5 Şubat 2011 tarihinde Ankara Kulübü Derneği’nin düzenlediği “Ankara Ekonomisi Paneli” dernek merkezinde yapıldı. TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK'ın yönettiği panelde, Ankara Kulübü Derneği Başkanı Dr. Metin ÖZASLAN Ekonomik ve Sosyal Göstergelerle Ankara Ekonomisinin Genel Görünümü ve Ankara Ekonomisinde Gerileme Eğilimleri, İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK Ankara Sanayisinin Mevcut Durumu, AKYURT SİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyesi İrfan GİRAL Ankara Sanayisinin Geleceği ve Hazine Müsteşarlığından emekli Müsteşar Yardımcısı Hakan ÖZYILDIZ Ankara’dan Kamu Finans Kurumlarının Taşınması ve Ankara Ekonomisine Etkileri  hakkında görüşlerini sunmuşlardır.

 

7 Şubat 2011 tarihinde Ostim ve İvedik’te meydana gelen üzücü olaylar sonrasında Yenimahalle Belediyesi ile birlikte İÇASİFED ve OSİAD Başkanlarının da katıldığı ortak basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısına Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR, İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK ve OSİAD Başkanı Adnan KESKİN katıldı.

 

9 Şubat 2011 tarihinde CHP İnsan Hakları Komisyonu üyeleri patlamaların yaşandığı Ostim ve İvedik’i ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Heyete İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK eşlik etmiş ve kendilerine bilgi aktarmışlardır. Heyet daha sonra işyerlerinde zarar meydana gelen yerleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

 

15 Şubat 2011 tarihinde İş Bankasının düzenlediği “İŞ’LE BULUŞMALAR” toplantısı yapılmıştır. Toplantıya Ankara’da bulunan tüm Yönetim Kurulu Üyelerimiz katılmışlardır.

 

 

23 KASIM 2010 - 31 ARALIK 2010 TARİHLERİ ARASINDAKİ FAALİYETLERİMİZ

Pazartesi, 18 Şubat 2019 16:06

27 Kasım 2010 tarihinde Üniversiteli Girişimciler Topluluğu’nun 41 üyesi Ankara’da sanayinin kalbi Ostim’de iş yerlerini gezdi. Yenimahalle Belediyesi, İÇASİFED ve OSİAD işbirliğinde düzenlenen gezinin ardından Üniversiteli Genç Girişimciler OSİAD’a gelerek buradaki toplantıya katılmışlardır. Toplantıda sırasıyla OSİAD Başkanı Adnan KESKİN, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR, kendiside daha önce Ostim’de yapılan bu gezilerden birine katılan şimdi Genç bir Girişimci olan Ömür BEKTAŞ ve İÇASİFED Başkanı Mehmet AKYÜREK birer konuşma yaptılar. Ardından gençlerin sorularını cevaplayan İÇASİFED Başkanı Mehmet AKYÜREK gençlere “Hayal kurun, hayallerinizi tasarıma dönüştürün. Aykırı olun” mesajı verdi.

 

4-5 Aralık 2010 tarihinde üyelerimizden Konya İş Kadınları Derneği KİKAD’ın düzenlediği “İş Yaşamında Hoşgörü Buluşması” toplantısının ikincisi Konya’da yapılmıştır. Yoğun ilgi ve katılımın olduğu toplantıda açılış konuşmalarını İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve KİKAD Başkanı Saime YARDIMCI, İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir AKYÜREK, Konya Milletvekili Ayşe TÜRKMENOĞLU ve Konya Valisi Aydın Nezih DOĞAN’ın yapmışlardır. Gamze CİZRELİ, Nur ARTIRAN, Ahmet ÜMİT, Yonca EBUZZİYA ve Dr. Faik ÖZDENGÜL’ün konuk olduğu panel bölümünün ardından Mevlana Kültür Merkezi’nde Sema Gösterisi yapılmıştır.

 

9 Aralık 2010 tarihinde üyelerimizden Ostim Sanayici İşadamları Derneği’nin  (OSİAD) proje ortağı olduğu 2008-1-TR1-LE005-03245 nolu Transfer Of Innovative Vocational Training Approaches In Small And Micro Enterprises başlıklı T-TRAINSME kısaltmalı Avrupa Birliği Leonardo da Vinci projesinin kapanış toplantısı yapıldı. Toplantıya KOSGEB Başkanı Mustafa KAPLAN, ASO Başkanı Nurettin ÖZDEBİR, Gazi Üniversitesi Dekanı Nevzat AYPEK, İÇASİFED Başkanı Mehmet AKYÜREK, OSİAD Başkanı Adnan KESKİN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda davetli katılmıştır.

 

14 Aralık 2010 tarihinde Ankara Kalkınma Ajansı toplantısı Dr. Mustafa LALE’nin Başkanlığında yapıldı. Toplantıya İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK ve AKSİAD adına Başkan İrfan GİRAL’da katıldı. Toplantıda Ankara Kalkınma Ajansı’nın bugüne kadar yapılan çalışmaları ve hedefleri konusunda üyelere bilgi verildi. Daha sonra söz alan İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK “Ankara’daki Organize Sanayi Bölgelerinin durumu ve Ankara’nın EXPO 2020’ye talip olmasını” bir sonraki Kalkınma Kurulu Toplantısında Gündem Maddesi olarak önerdi. AKSİAD Başkanı İrfan GİRAL’da “Akyurt’taki Fuar Alanı Projesi”nin bir sonraki toplantıda gündeme alınmasını istedi. Öneriler oy çokluğu ile kabul edildi.

 

20 Aralık 2010 tarihinde Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen “e Türkiye (eTR) ödülleri” Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Törene federasyonumuzu Genel Başkan Mehmet AKYÜREK temsil etmiştir.

 

21 Aralık 2010 tarihinde KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısı KOSGEB, İÇASİFED ve AKYURT SİAD işbirliği ile Akyurt’ta yapıldı. Toplantının açılış konuşmalarını İÇASİFED Başkan Vekili ve Akyurt Siad Başkanı İrfan GİRAL, İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet AKYÜREK, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ ve Akyurt Kaymakamı Mustafa YİĞİT tarafından yapıldı. Daha sonra söz alan KOSGEB Başkanı Mustafa KAPLAN, KOSGEB’in yaptığı çalışmalar ve destekleri hakkında bilgi verdi. KOSGEB Desteklerinin önümüzdeki dönemlerde daha da artarak devam edeceğini söyleyen KOSGEB Başkanı Mustafa KAPLAN, Derneklerin Kobi’lere yönelik projeleri olduğu takdirde tanımlanmış giderlerine destek verileceğini, bu desteğin 150 Bin TL’ye kadar KOSGEB tarafından karşılanacağını söyledi. Yoğun ilginin olduğu toplantıya İÇASİFED, AKYURT SİAD ve BAGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda iş insanı katıldı.

 

23 Aralık 2010 tarihinde “AB Ülkeleri ile E-Ticaret, Uluslararası Pazarlama ve KOSGEB Destekleri” konulu Konferans Kırşehir Sanayi ve Ticaret Odası işbirliği yapıldı. Konferansa konuşmacı olarak katılan Yrd.Doç.Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU iş insanlarına E-Ticaretin ve Uluslararası Pazarlamanın inceliklerini ve dikkat edilmesi gereken hususları konusunda bilgi vermiştir. Daha sonra KOSGEB uzmanları tarafından KOSGEB Destekleri konusunda bilgi verilmiştir.

25 Aralık 2010 tarihinde daha önce Kırşehir’de yapılan “AB Ülkeleri ile E-Ticaret, Uluslararası Pazarlama ve KOSGEB Destekleri” konulu konferans bu kez üyelerimizden Nevşehir Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliğiyle Nevşehir’de yapılmıştır. Konferansa konuşmacı olarak katılan Yrd.Doç.Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU iş insanlarına E-Ticaretin ve Uluslararası Pazarlama konularında bilgi vermiştir. Daha sonra KOSGEB uzmanları tarafından KOSGEB Destekleri konusunda bilgi verilmiştir.

 

28 Aralık 2010 tarihinde Ankara Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (ASMMMO), İÇASİFED ve OSİAD işbirliği ile “Teknokent ve Ar-Ge Terşvikleri” konulu panel düzenlenmiştir. Panele konuşmacı olarak Yeminli Mali Müşavir Murat YILDIZ, Maliye Bakanlığı Gelirler Kontrolörlüğünden İrfan VURAL ve KOSGEB Başkanlık Müşaviri Metin KARAÇAY katılmışlardır. Dinleyicilere Teknokent ve Ar-Ge Faaliyetlerine Sağlanan Vergi Teşvikleri, Teknokent ve Ar-Ge Firma İncelemelerinde soklıkla Rastlanan Uygulama Hataları, KOSGEB’in Ar-Ge ve İnovasyon Destekleri konusunda bilgiler aktarmışlardır.

 

18 EKİM 2010 – 22 KASIM 2010 TARİHLERİ ARASINDAKİ FAALİYETLERİMİZ

Pazartesi, 18 Şubat 2019 16:06

21 Ekim 2010 tarihinde Federasyon Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AKYÜREK ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Akyurt Siad Başkanı İrfan GİRAL, KOSGEB Başkanı Mustafa KAPLAN’ı ziyaret etmişlerdir. Ziyarette KOSGEB ve İÇASİFED arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesi ve belirlenecek tarihlerde federasyon üyesi derneklerin düzenleyeceği toplantılarda KOSGEB Başkanı Mustafa KAPLAN’ın konuşmacı olarak katılımları kararlaştırılmıştır.

 

27 Ekim 2010 tarihinde Cumhuriyet Gazetesi’nin Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 87. Yıl Dönümü sebebiyle düzenlediği “Cumhuriyet Resepsiyonu”na federasyonumuzu temsilen Genel Başkan Mehmet AKYÜREK, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Osiad Başkanı Adnan KESKİN, Yönetim Kurulu Denetim Üyesi Hasan GÜREL katılmışlardır.

 

28 Ekim 2010 tarihinde üyelerimizden OSİAD’ın düzenlediği “Cumhuriyet Kutlaması” yapıldı. OSİAD Talay Konferans Salonu’nda yapılan kutlamada konuklara önce Cumhuriyet konulu sinevizyon gösterisi yapılmış ardından kokteyl verilmiştir. Kutlamaya federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyeleri katılmıştır.

 

8 Kasım 2010 tarihinde üyelerimizden Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği OSİAD tarafından “Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası – Kredi ve Diğer Kaynakların Kullanımı” konulu toplantı düzenlenmiştir. Toplantıya federasyonumuz temsilen Ankara’da bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri katılmışlardır.

 

10 Kasım 2010 tarihinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 72. yıldönümünde Ostim Atatürk Anıtı’nda yapılan törenle anılmıştır.

 

12 Kasım 2010 tarihinde Kurban Bayramı sebebiyle OSİAD Merkezinde üyelerimizin katılımlarıyla “Bayramlaşma Töreni” yapılmıştır.

 

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94