1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu toplandı

PDF Yazdır e-Posta

Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Toplandı

Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu’nun 2014 Yılı I. Toplantısı Ankara Kalkınma Ajansı hizmet binasında gerçekleştirildi.

Toplantıya İÇASİFED ve AKSİAD adına A. Azmi KELEMCİSOY katıldı.

Toplantıda; yılın ilk yarısında gerçekleştirilen faaliyetler ile 2013 yılı faaliyetleri ve 2013 yılında gerçekleştirilen iç denetime ait rapor sonuçları görüşüldü.

Kurul üyeleri Ajansın mevcut faaliyetleri, gelecek dönemlerde gerçekleştirebileceği çalışmalar ve diğer kurul üyesi kuruluşlar ile bölgedeki diğer paydaşların hem birbirlerine verebilecekleri destek hem de Bölgenin kalkınmasında yapabilecekleri katkıları içeren öneri ve görüşlerini belirttiler.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94