1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

BATI ANKARA GİRİŞİMCİ VE SANAYİCİ İŞADAMLARI DERNEĞİ - BAGİAD


Dernek Hakkında…

Batı Ankara Girişimci ve Sanayici İşadamları Derneği, 2006 yılında yerel ve ulusal düzeyde iş insanlarına hizmet amacıyla 21 iş insanı tarafından Ankara’da kurulmuştur. BAGİAD İmalat sanayinde ve üretimin bir çok alanında faaliyet gösteren girişimci ve sanayici iş adamlarının örgütlü bulunduğu bir sivil toplum kuruluşudur. BAGİAD, milli ekonominin serbest piyasa koşullarında gelişimini ve iş insanlarının Türkiye, AB ve diğer ülke pazarlarında başarısının gelişmesine bağlı olduğu gerçeğini savunmaktadır.

Dinamik ve girişimci bir yapıya sahip olan BAGİAD’lı iş insanlarının yaş ortalaması 30’dur.

Metal, Mermer, İnşaat, tekstil,deri, dış ticaret, otomotiv, çiçekçilik, gıda üretimi, eğitim kurumları ve turizm sektörleri başta olmak üzere toplam 27 sektörde üye portföyü bulunmaktadır. BAGİAD, iş insanlarının yatırım ve girişimlerini, finansman, makine teçhizat, kalite, üretim ve sonrasında pazar, ihracat konularında desteklemektedir.

Avrupa Birliği üyesi adayı Türkiye’nin ulusal ve uluslararası politikalarına fikir ve proje katkısı yapan BAGİAD, bu çerçevede iş insanlarından oluşan Girişimci Danışma Kurulu,Genç Girişimciler Komitesi, Kadın Girişimciler İnovasyon Komitesi, Yüksek istişare kurulu bulunmaktadır.

Ülke sorunlarında ve KOBİ politikalarının oluşturulmasında diğer dernek ve kuruluşlarla bir çok konuda aynı fikir ve perspektifi paylaşmasına rağmen, ülke sorunlarının içinden Atatürk’ün tarif ettiği milli ekonomi politikalarıyla çıkabileceğine inanmaktadır. Bu bağlamda BAGİAD, diğer dernek ve kuruluşlarla görüş ve katkı anlamında işbirliği olanaklarına da açıktır.

BAGİAD Yönetim Kurulu

Bahri KÜPELİ     Yönetim Kurulu Başkanı
Mahir ÇELEBİOĞLU Başkan Vekili
Av.İlke ÇAKAR Başkan Yardımcısı
Şahin ŞANLITÜRK  Başkan Yardımcısı
Başar OKÇUOĞLU Başkan Yardımcısı
Ahmet Cengiz BAYSAL Başkan Yardımcısı
Ali Hikmet KAHRAMAN Başkan Yardımcısı
Murat YETİOĞLU     Genel Muhasip
Emre AYDIN       Genel Sekreter
Nuh ÇELİK        Yazman                

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94