1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Osiad'ın 26. Genel Kurulu Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

13 Şubat 2017

 OSİAD 26. GENEL KURULU YAPILDI

OSİAD’ın 26. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Seçimi Ahmet Kurt başkanlığındaki liste kazandı.  Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ahmet Kurt, güçlü ekonominin ancak güçlü demokrasi ile mümkün olabileceğini belirterek, “Bu yüzden demokrasinin standartlarını yükseltmeliyiz” dedi.

 


Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 26. Olağan genel kurulu yapıldı. Genel Kurula Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, Ostim OSB Başkanı Orhan Aydın, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, Ostim Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı Başkanı İbrahim Karakoç, TÜSİAV
Başkanı Veli Sarıtoprak katıldı.

Ayrıntılı Haber

Aksiad'ın 13. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

01 Şubat 2017

 

AKSİAD’ın 13. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

AKYURT Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (AKSİAD) 13'üncü Olağan Genel Kurulu Akyurt Vakfı Yaşam Evi'nde yapıldı. Genel Kurul'da yapılan konuşmaların ardından faaliyet raporu, bilanço ve denetim kurulu raporları okunup, katılımcıların onayına sunularak kabul edildi. Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ayrı ayrı oylanarak ibra edildi. Kongrede tek aday olan Ali Tekin Çelik AKSİAD'ın yeniden başkanı oldu.


Ayrıntılı Haber

Türkonfed'in Anıtkabir Ziyareti

icasifed tarafından yazıldı.

24 Ekim 2016

 TÜRKONFED’İN ANITKABİR ZİYARETİ

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED heyeti, Atamızın ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir'i ziyaret ederek mozoleye çelenk koydu ve ardından Anıtkabir özel defteri imzaladı.

Ayrıntılı Haber

USTALARA ÖDÜL TÖRENİ

icasifed tarafından yazıldı.

02 Haziran 2016

 USTALARA ÖDÜL

İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu ve Yenimahalle Belediyesi işbirliğinde yapılan “USTALARIMIZA ÖDÜL” Töreni Ankara Konağı’nda yapıldı.

Açılış konuşmalarını İçasifed Başkanı Sn. Mehmet AKYÜREK, Çırak, Eğitim ve Öğretim Vakfı Başkanı Sn. İbrahim KARAKOÇ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sn. Nurettin ÖZDEBİR ve Yenimahalle Belediye Başkanı Sn. Fethi YAŞAR’ın yaptığı törende çeşitli sanayi ve ticaret dallarından 50 Ustaya ödül verildi. 

Ayrıntılı Haber

KADININ TÜRKÜSÜ YENİMAHALLE’DE SÖYLENDİ

icasifed tarafından yazıldı.

08 Mart 2016

 KADININ TÜRKÜSÜ YENİMAHALLE’DE SÖYLENDİ

Yenimahalle Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED), Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği (ANGİKAD) ve Halk Müziği ve Oyunları Araştırma eğitim Derneği (HAMOY) ile birlikte “Kadının Türküsü” adlı konsere imza attı.

Ayrıntılı Haber

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 20 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94