1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED’in raporu Gül ve Kılıçdaroğlu’nda

icasifed tarafından yazıldı.

18 Aralık 2013

TÜRKONFED’İN RAPORU GÜL VE KILIÇDAROĞLU'NDA

 Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), ‘Orta Gelir Tuzağı’ndan Çıkış: Hangi Türkiye?’ raporunu Cumhurbaşkanı Sn. Abdullah GÜL ve CHP Genel Başkanı Sn. Kemal KILIÇDAROĞLU’na sundu.

TÜRKONFED Başkanı Süleyman ONATÇA ve Yönetim Kurulu üyelerini Çankaya Köşkü’nde kabul eden Cumhurbaşkanı Gül, Türkiye’nin hemen her bölgesinden çok farklı sektör temsilcilerinin, ülkenin makro sorunlarıyla ilgilenmesinden ve büyümeye katkı sağlayacak çaba içerisinde olmalarından çok mutlu olduğunu söyledi. TÜRKONFED’in hazırladığı raporda ‘Türkiye’nin doğuda, kuzeyde ve güneyde 3 İstanbul’a ihtiyacı var’ sonucuna kendisinin de katıldığını belirten Cumhurbaşkanı Gül, “Türkiye’nin yeni dönemde bu doğrultuda altyapısal çalışmalara ihtiyacı var” dedi.

Ayrıntılı Haber

BAGİAD Genel Kurulu Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

31 Temmuz 2013

BAGİAD GENEL KURULU YAPILDI

Batı Ankara Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği (BAGİAD)’ın 2012-2013 yıllarına ait 3. olağan genel kurulu OSTİM Atisan Sanayi Sitesi idare binası Ata salonunda gerçekleştirildi.

Genel kurulun açılışında konuşan BAGİAD Başkanı Bahri Küpeli, 2012 ve 2013 yılının ilk çeyreğinin ekonomik olarak önceki yıllara nazaran zorlu geçtiğini, kendisinin de bu dönemde görevini başarıyla yerine getirmeye çalıştığını söyledi.

 

Haberin Devamı

TÜRKONFED'in ANKARA Temasları Devam Ediyor

icasifed tarafından yazıldı.

29 Mayıs 2013

TÜRKONFED’İN ANKARA TEMASLARI DEVAM EDİYOR

TÜRKONFED 28 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirdiği Ankara ziyaretleri kapsamında Başbakan Yardımcısı Sn. Bülent ARINÇ ve TOBB Başkanı Sn. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ile görüştü.

Başbakanlık Merkez binada gerçekleştirilen görüşmede, TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA Başbakan Yardımcısı Sn. Bülent ARINÇ’a ilk olarak Konfederasyon’nun rapor çalışmaları ve faaliyet alanları hakkında bilgi verdi.  Ardından TÜRKONFED heyetinde yer alan üyeler kendilerini tanıtarak sektör ve bölgeleri hakkında Sayın ARINÇ’a bilgi sundular. Görüşmede Başkan ONATÇA, Suriye’de yaşanan olaylar ve ekonomiye yansımaları konusunda TÜRKONFED olarak önerilerini kamuoyu ve ilgili kesimlerle paylaştıklarını ve bu amaçla 30 Mayıs tarihinde yönetim kurulu olarak Reyhanlı’ya bir ziyaret gerçekleştireceklerini belirtti.  TÜRKONFED’i yakından izlediğini belirten Bülent ARINÇ, Başbakan’ın ABD ziyareti kapsamında iş dünyası temsil örgütü olarak TÜRKONFED’in de yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA ve beraberindeki heyet ziyaretlerine TOBB Başkanı Sn. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ile devam etti. Görüşmede, TÜRKONFED ve TOBB’un ortak çalışabileceği alanlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. TOBB’un düşünce kuruşu olan TEPAV’ın TÜRKONFED’in akademik rapor çalışmaları için iyi bir ortak olabileceğini belirten Başkan Hisarcıklıoğlu, iş dünyası örgütleri olarak ne kadar çok birlikte çalışırlarsa seslerinin o kadar güçlü duyulacağını belirtti.                               

TÜRKONFED'in Ankara Temasları

icasifed tarafından yazıldı.

22 Mayıs 2013

TÜRKONFED’İN ANKARA TEMASLARI

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu  TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA  TÜRKONFED Yönetim Kurulu ve TÜRKONFED’e üye dernek ve federasyon temsilcileriyle birlikte, 21 Mayıs Salı günü Ankara’da siyasi partileri ziyaret etti. Heyet, saat 14.30’da başlayan Ankara temasları kapsamında; önce Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Numan KURTULMUŞ’u, daha sonra sırasıyla Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Devlet BAHÇELİ, Barış ve Demokrasi Partisi Eş Başkanı Sn. Selahattin DEMİRTAŞ ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sn. Kemal KILIÇDAROĞLU’nu ziyaret etti.

 

Ayrıntılı Haber

İÇASİFED 7. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

02 Nisan 2013

İÇASİFED 7. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu İÇASİFED'in 7. Olağan Genel Kurulu'nda Başkan Nihat GÜÇLÜ yeniden seçildi. 

 

 Genel Kurulu ardından yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısı'nda  Nihat GÜÇLÜ yeniden Başkan seçilirken, Başkan Vekilliği görevine ANGİAD Başkanı Abdullah DEĞER, Başkan Yardımcılıkları görevlerine Ankara Girişimci İş Kadınları Destekleme Derneği Başkanı Renan CEYLAN ve Batı Ankara Girişimci ve Sanayici İşadamları Derneği'nden Şerafetdin TERZİ getirildi. 

Ayrıntılı Haber

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 21 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94