1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED 11. Olağan Genel Kurulu Çırağan'da Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

24 Mayıs 2015

 

Türkonfed 11. Olağan Genel Kurulu Çırağan’da yapıldı

 

trkonfed 11. genel kurulu-6Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED'in 11. Olağan Genel Kurulu Çırağan Palace Kempinski'de yapıldı.

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça, seçimlerin ardından Türkiye olarak, gelişmiş, yüksek gelir grubu ülkelere katılmak için tüm siyasi, ekonomik ve sosyal yapıyı, ciddi bir reform sürecine tabi tutmak gerektiğini belirterek, "Öncelikle toplumsal uzlaşma, hukuk devleti ve demokratikleşme konusunda Kopenhag Kriterlerine bağlı siyasi reformlar hayata geçirilmelidir" dedi.

Ayrıntılı Haber

İÇASİFED 8. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

16 Nisan 2015

 İÇASİFED 8. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu İÇASİFED'in 8. Olağan Genel Kurulu'nda Mehmet AKYÜREK Başkanlığa seçildi.

 Genel Kurulu ardından yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısı'nda  Mehmet AKYÜREK Yönetim Kurulu Başkanı seçilirken, Başkan Vekilliği görevine OSİAD Başkanı Ahmet KURT, Başkan Yardımcılıkları görevlerine Ankara Girişimci İş Kadınları Destekleme Derneği Başkanı Renan CEYLAN ve Ankara Genç İşadamları Derneği Başkanı Fatma SEMİZ seçilirken Genel Sekreterliğe Hasanoğlan Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı S. Çetin TEKİN seçildi.

icasifed 8. olagan genel kurul

 

Ayrıntılı Haber

AKSİAD 12. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

27 Mart 2015

  AKSİAD’ın 12. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Akyurt Sanayici ve İş Adamları Derneği (AKSİAD)’nin 12’nci Olağan Genel Kurulu 25 Mart 2015 tarihinde Esenboğa Airport Otel’de yapıldı.

 

Genel Kurula Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK, İlçe Kaymakamı Mustafa YİĞİT, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR, İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Başkanı Nihat GÜÇLÜ, Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği (OSİAD) Başkanı Ahmet KURT, Hasanoğlan Sanayici ve İşadamları Derneği (HASSİAD) Başkanı Çetin TEKİN, AKSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve AKSİAD üyesi iş adamları katıldı.

Ayrıntılı Haber

OSİAD'ın Yeni Başkanı Ahmet KURT

icasifed tarafından yazıldı.

08 Şubat 2015

OSİAD’ın Yeni Başkanı Ahmet KURT

Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 24. Olağan genel kurulu yapıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen genel kurulda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Ahmet Kurt seçildi.

OSİAD Talay Konferans salonunda yapılan genel kurula CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu, BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Ostim OSB Başkanı Orhan Aydın, Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, İÇASİFED Başkan Yardımcısı ve ANGİKAD Başkanı Renan Ceylan, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu, Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı Başkanı İbrahim Karakoç, ATİSAN Başkanı Yaşar Özelge, BAGİAD Başkanı Bahri Küpeli, EMSAD Genel Sekreteri Erdoğan Öktem katıldı. 

Ayrıntılı Haber

TÜRKONFED'in Başbakan Yardımcısı Numan KURTULMUŞ Ziyareti

icasifed tarafından yazıldı.

05 Şubat 2015

 MEVCUT BANKACILIK SİSTEMİ KOBİ’LERE CÖMERT DAVRANMIYOR.

TÜRKONFED yönetimiyle bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, mevcut bankacılık sisteminin KOBİ’lere cömert davranmadığını, yeni enstrümanlar gerektiğini söyledi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkanı Süleyman Onatça ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti. TÜRKONFED’in bölgesel eşitsizlik, yerel kalkınma ve orta gelir tuzağı konularındaki faaliyet ve önerilerini takdirle karşıladıklarını söyleyen Kurtulmuş, istihdamın yüzde 80’ini sağlayan KOBİ’lerin şevkinin kırılmaması gerektiğini belirtti. Kurtulmuş, “Mevcut bankacılık sistemi KOBİ’lere cömert davranmıyor. Yeni enstrümanlar gerekli. Türkiye’nin her yıl yüzde 6 büyüme hedefinin yakalanabilmesi için ekonominin gerçek aktörleri olan reel sektör temsilcilerinin desteğine ihtiyaç var” dedi.

Ayrıntılı Haber

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 12 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94