1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Türkonfed Başkanı Kadooğlu İçasifed'i Ziyaret Etti

icasifed tarafından yazıldı.

15 Aralık 2015

 TÜRKONFED BAŞKANI KADOOĞLU İÇASİFED'İ ZİYARET ETTİ

 Türkonfed Başkanı Sn. Tarkan Kadooğlu ve beraberindeki heyet İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu'nu ve Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği'nı ziyaret etti.

Ayrıntılı Haber

ÜNİVERSİTE – İŞ DÜNYASI İŞBİRLİĞİ PLATFORMU TOPLANTISI AKYURT’TA YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

18 Ekim 2015

Başkanlıklarını Ankara Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Erkan İBİŞ ile TÜSİAV Başkanı Sn. Veli SARITOPRAK’ın yaptığı Üniversite – İş Dünyası İşbirliği Platformu’nun 2015 Güz Dönemi Toplantısı, İÇASİFED Başkanı Sn. Mehmet AKYÜREK’in himayelerinde 17 Ekim günü saat 12:30’da Akyurt’ta AKSİAD Başkanı Sn. Ali Tekin ÇELİK’in ev sahipliğinde Derin Led’in toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Ayrıntılı Haber

İçasifed'den İlçe Emniyet Müdürüne Ziyaret

icasifed tarafından yazıldı.

12 Haziran 2015

 İÇASİFED'DEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet AKYÜREK, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve OSİAD Başkanı Ahmet KURT, Yönetim Kurulu Üyesi ve BAGİAD Başkanı Bahri KÜPELİ, Yönetim Kurulu Üyemiz, ilçemize atanan Emniyet Müdürü Cihangir KAYA’yı makamında ziyaret etti.

Ayrıntılı Haber

İçasifed'den Hasanoğlan Siad'a Ziyaret

icasifed tarafından yazıldı.

05 Haziran 2015

 İÇASİFED’DEN HASANOĞLAN SİAD’A ZİYARET

hassiad-6

İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu İÇASİFED’in Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Başkanı Veli Sarıtoprak, Engin Geri Kazanım firmasının sahibi ve Mamaklı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İbrahim Engin’i, Eyüp Sabri Tuncer Kolonyaları’nın sahibi Sabahattin Tuncer’i ve Hasanoğlan Siad Başkanı Çetin Tekin’i ziyaret ettiler.

Ayrıntılı Haber

TÜRKONFED Yönetim Kurulu Belirlendi

icasifed tarafından yazıldı.

24 Mayıs 2015

 TÜRKONFED YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

22 federasyon ve 150 dernek üzerinden, 12.500 iş insanı ve 30 bine yakın şirketin yer aldığı, temsil ettiği iş insanları ile şirketler dikkate alındığında, Türkiye’nin en büyük ekonomik temsil gücüne sahip bağımsız ve gönüllü sivil toplum kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED'in 11. Olağan Genel Kurulu, 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü Çırağan Palace Kempinski'de yapıldı.
 

Genel Kurul’da, Başkanlık görevine Sn. Tarkan KADOOĞLU seçildi. Daha sonra yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sn. Ahmet KURT, TÜRKONFED Başkan Yardımcılığı görevine seçilirken, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ve Ankara Genç İşadamları Derneği Başkanı Sn. Fatma SEMİZ, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Akyurt Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sn. Ali Tekin ÇELİK, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Sn. Hatice ŞAHİN EROĞLU'da TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyeliklerine seçildi.

 

trkonfed ynetim kurulu yeleri

 Ayrıntılı Haber

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 9 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94