1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

KAN BAĞIŞI

icasifed tarafından yazıldı.

26 Şubat 2016

 İÇASİFED VE OSİAD’DAN KAN BAĞIŞI

TÜRK KIZILAYI – İÇASİFED ve OSİAD işbirliğinde yapılan Kan Bağışı Kampanyasına katılan Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve İş İnsanları kan verdiler.

Saldırıda Şehit Olanlar Anıldı

icasifed tarafından yazıldı.

24 Şubat 2016

 SALDIRIDA ŞEHİT OLANLAR ANILDI

17 Şubat 2016 tarihinde meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybederek şehit olanları anmak için aralarında TÜRKONFED'in ve federasyonumuzun da olduğu heyet, patlamanın meydana geldiği Merasim Sokağı ziyaret ederek çiçek bıraktı. 

OSİAD'IN 25. GENEL KURULU YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

13 Şubat 2016

 OSİAD Genel Kurulu’nda “Güçlü ekonomi güçlü sanayi ile olur” Vurgusu Yapıldı

Bu yıl 25. Kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği, mali genel kurulunu yaptı. Dernek Başkanı Ahmet Kurt, Türkiye’nin gücünün en önemli kaynaklarından birinin de ihracat yapan, istihdam yaratan, vergisini ödeyen sanayiciler olduğunu belirterek “Güçlü ekonomi güçlü sanayi ile olur” dedi.

Kongreye İÇASİFED Başkanı Mehmet Akyürek, Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, OSİAD A.Ş. Başkanı Akman Karakülah, S.S. OSİAD Toplu İşyeri Yapı Koop. Başkanı Erdoğan Bayraktar, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, EMSİAD Başkanı Şeref Demircioğlu, Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı Başkanı İbrahim Karakoç, Yatırımcı ve Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Yıldıray Yoldar,  Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu, Kazan siad Başkanı Ökkeş Sultanoğlu,  Keresteciler  Mensupları KSS Başkanı Erol Barutçu katıldı.


Ayrıntılı Haber

KISİB TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

11 Şubat 2016

 KISİB - KIRŞEHİRLİ SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI BİRLİĞİ ve kisib.globalpiyasa.com TANITIM TOPLANTISI OSİAD’ DA YAPILDI

Kırşehirli Sanayici ve İş İnsanlarının, geniş bir platformda işbirliği yapabilmeleri ve ticari ilişkilerini güçlendirmeleri amacıyla oluşturulan, Kırşehirli Sanayici ve İş İnsanları Birliği’nin (KISİB) ve bu Birlik için oluşturulan “kisib.globalpiyasa.com” dijital platformunun tanıtım toplantısı Ankara OSİAD konferans salonunda yapıldı.

Ayrıntılı Haber

TÜRKONFED YENİ RAPORUNU ANKARA'DA TANITTI

icasifed tarafından yazıldı.

16 Aralık 2015

 TÜRKONFED YENİ RAPORUNU ANKARA’DA TANITTI

TÜRKONFED, Orta Gelir Tuzağı raporlarından sonra ekonomi-siyaset-toplum ilişkisini ele alan “Yeni Anayasa’ya Doğru: Kurumsal Reform ve Demokrasi Kültürünün Gelişimi” raporunu, TBMM önceki dönem Başkanı Cemil Çiçek’in katıldığı toplantı ile Ankara’da kamuoyuyla paylaştı. “Türkiye’nin, birlikte yaşama kültürünü güçlendirecek, ekonomik dinamizm ve istikrarı sürdürebilir konuma getirecek bir anayasaya gereksinimi vardır” diyen TÜRKONFED Başkanı Kadooğlu, gelişmiş bir ekonominin, gelişmiş bir demokrasi ile mümkün olduğunu vurguladı.

Ayrıntılı Haber

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 14 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94