1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED ve İÇASİFED'in Ziyaretleri Devam Ediyor

icasifed tarafından yazıldı.

13 Ekim 2011

Erdem Çenesiz Başkanlığındaki Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyeleri ve İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASIFED) Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Güçlü'nün de bulunduğu heyet Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Hüseyin ÇELİK’i makamında ziyaret etti. Heyet daha sonra Sağlık Bakan Yardımcısı Sn. Agah KAFKAS’ı ziyaret etti.

ANGİKAD Yeni Adresinde

icasifed tarafından yazıldı.

11 Ekim 2011

Üyelerimizden Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği ANGİKAD'ın adresi ve iletişim bilgileri değişmiştir. Derneğimizin yenilenen adres, telefon ve faks numaralarına buradan ulaşabilirsiniz..

 

Adres: Kırçiçeği Sokak, 5/3 Gaziosmanpaşa, ANKARA
Tel: 0312 447 60 10 – 447 47 87
Faks: 0312 447 77 30
www.angikad.org.tr

TÜRKONFED ve İÇASİFED'in Ziyaretleri Devam Ediyor

icasifed tarafından yazıldı.

17 Ağustos 2011

 TÜRKONFED ve İÇASİFED’İN BAKANLIK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Erdem Çenesiz Başkanlığındaki Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyeleri ve İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASIFED) Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Güçlü'nün de bulunduğu heyetin Bakanlık ziyaretleri devam ediyor.

İlk olarak Maliye Bakanı Sayın Mehmet ŞİMŞEK’i ziyaret eden heyet ardından AB Bakanı ve Baş müzakereci Sayın Egemen BAĞIŞ’ı ziyaret etti. Heyet günün son ziyaretini Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ’a yaptı.

Heyet, Maliye Bakanı ziyaretinde mali disipline vurgu yaparken, Avrupa Birliği Bakanı’nı ziyaretinde ise, AB ile ilişkilerin yeniden canlandırılması konusunu gündeme getirdi.

 

Ayrıntılı Haber: Kalkınmada Öncelikli Bölgelere Fabrika Yapılsın Çağrısı / Hürriyet-Ankara

KİKAD OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

06 Haziran 2011

KİKAD BAŞKANLIĞINA IŞIN SUVARIKLI SEÇİLDİ

Üyelerimizden Konya İş Kadınları Derneği KİKAD'ın 28 Mayıs 2011 tarihinde yaptığı Olağan Genel Kurulu'nda, Derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığına Sayın Işın SUVARIKLI seçildi. Olağan Genel Kurulda KİKAD'ın yeni Yönetim Kurulu üyeleri de belirlendi.

KİKAD’IN yeni Yönetim Kurulu Başkanı IŞIN SUVARIKLI olurken, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine ZELİHA ODABAŞI, Saymanlığa Nur ÖZDEMİR GÜLER, Genel Sekreterliğe Kudret ASLIM, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Şerife PEKKİRİŞÇİ, Ruhsar LORAS ve Aysun NURULLAHOĞLU seçildi.

Türkonfed Heyeti Cumhurbaşkanı Gül'ü Ziyaret etti

icasifed tarafından yazıldı.

26 Mayıs 2011

TÜRKONFED’DEN CUMHURBAŞKANI GÜL’E ZİYARET

 Erdem Çenesiz Başkanlığındaki Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyeleri ve İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASIFED) Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Güçlü'nün de bulunduğu heyet Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’ü Çankaya Köşkü’nde ziyaret etti.  

Ziyarette Türkonfed Başkan Yardımcısı, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyurt Siad Başkanı A. Azmi KELEMCİSOY’da hazır bulundu.  

Ayrıntılı Haber: Türkonfed'den Haberler

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 91 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94