1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Türkonfed'in Anıtkabir Ziyareti

icasifed tarafından yazıldı.

24 Ekim 2016

 TÜRKONFED’İN ANITKABİR ZİYARETİ

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED heyeti, Atamızın ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir'i ziyaret ederek mozoleye çelenk koydu ve ardından Anıtkabir özel defteri imzaladı.

Ayrıntılı Haber

USTALARA ÖDÜL TÖRENİ

icasifed tarafından yazıldı.

02 Haziran 2016

 USTALARA ÖDÜL

İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu ve Yenimahalle Belediyesi işbirliğinde yapılan “USTALARIMIZA ÖDÜL” Töreni Ankara Konağı’nda yapıldı.

Açılış konuşmalarını İçasifed Başkanı Sn. Mehmet AKYÜREK, Çırak, Eğitim ve Öğretim Vakfı Başkanı Sn. İbrahim KARAKOÇ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sn. Nurettin ÖZDEBİR ve Yenimahalle Belediye Başkanı Sn. Fethi YAŞAR’ın yaptığı törende çeşitli sanayi ve ticaret dallarından 50 Ustaya ödül verildi. 

Ayrıntılı Haber

KADININ TÜRKÜSÜ YENİMAHALLE’DE SÖYLENDİ

icasifed tarafından yazıldı.

08 Mart 2016

 KADININ TÜRKÜSÜ YENİMAHALLE’DE SÖYLENDİ

Yenimahalle Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED), Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği (ANGİKAD) ve Halk Müziği ve Oyunları Araştırma eğitim Derneği (HAMOY) ile birlikte “Kadının Türküsü” adlı konsere imza attı.

Ayrıntılı Haber

KAN BAĞIŞI

icasifed tarafından yazıldı.

26 Şubat 2016

 İÇASİFED VE OSİAD’DAN KAN BAĞIŞI

TÜRK KIZILAYI – İÇASİFED ve OSİAD işbirliğinde yapılan Kan Bağışı Kampanyasına katılan Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve İş İnsanları kan verdiler.

Saldırıda Şehit Olanlar Anıldı

icasifed tarafından yazıldı.

24 Şubat 2016

 SALDIRIDA ŞEHİT OLANLAR ANILDI

17 Şubat 2016 tarihinde meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybederek şehit olanları anmak için aralarında TÜRKONFED'in ve federasyonumuzun da olduğu heyet, patlamanın meydana geldiği Merasim Sokağı ziyaret ederek çiçek bıraktı. 

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 197 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94