1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

OSİAD'IN 22. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

25 Mart 2013

OSİAD GENEL KURULU YAPILDI

 

 

Ostim Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (OSİAD) 22'nci Olağan Genel Kurulu, OSİAD Konferans Salonunda yapıldı.

Genel Kurula CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Çırak Eğitim Vakfı Başkanı İbrahim Karakoç, Ostim OSB Başkanı Orhan Aydın, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, İÇASİFED Onursal Başkanı Mehmet Akyürek, OSBDER ve Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, S.S. Orta Büyüklükte Yapı Kooperatifi Başkanı Özgür Savaş Özüdoğru, OSİAD A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Akman Karakülah,  S.S. OSİAD Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Ahmet Şevki Oğan katıldı.

Haberin Devamı

TÜRKONFED'DEN EKONOMİ ve KALKINMA BAKANLARINA ZİYARET

icasifed tarafından yazıldı.

26 Şubat 2013

TÜRKONFED'DEN EKONOMİ ve KALKINMA BAKANLARINA ZİYARET

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA ve İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nihat GÜÇLÜ ile beraberindeki heyet Ekonomi Bakanı Sn. Zafer ÇAĞLAYAN’ı makamında ziyaret etmişlerdir. Heyet daha sonra Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet YILMAZ’ı makamında ziyaret ederek, ANGİAD ev sahipliğinde yapılan TÜRKONFED Başkanlar Zirvesi’ne katkılarından dolayı teşekkür etti. Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet YILMAZ iş dünyasına desteklerinin bundan sonrada devam edeceğini söyledi. Ziyarette ayrıca Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet YILMAZ, Sudan ve Somali’ye yaptığı geziyle ilgili izlenimlerini aktardı.

 

 

 

 

 

 

 

Ziyarete TÜRKONFED Başkan Yrd. ve Akyurt Siad Yönetim Kurulu Başkanı Sn. A. Azmi KELEMCİSOY, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Sn. Sefa TARGIT, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyeleri Yahya Alper BEKTAŞ, Sn. Kerem Can APAYDIN, ANGİAD Başkanı Sn. Abdullah DEĞER, TÜRKONFED Bölgesel Yapılanma Sorumlusu Betül ÇELİKALELİ ve İÇASİFED Genel Koordinatörü Sn. Serkan ÖZŞÖLEN’de katıldı.

Türkonfed 16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi Ankara'da Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

17 Aralık 2012

 

TÜRKONFED 16. GİRİŞİM VE İŞ DÜNYASI ZİRVESİ ANKARA'DA YAPILDI

TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu)16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, İÇASİFED (İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu) ve ANGİAD (Ankara Genç İşadamları Derneği) ev sahipliğinde, Ankara’da düzenlendi. Zirve’nin açılış konuşmalarını; Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman ONATÇA, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit BOYNER, İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Nihat GÜÇLÜ ve ANGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah DEĞER yaptı.

 

Haberin Devamı

ANGİKAD-UNDP İşbiliği ile "Yarımdan Bir Olmaz"

icasifed tarafından yazıldı.

08 Ekim 2012

ANGİKAD ve UNDP işbirliğinde  11-12 Ekim tarihlerinde Ankara Swiss Otel’de, ”Yarımdan Bir Olmaz, Özel Sektör ve Kamu İşletmelerinin Üst Yönetiminde Kadın Temsili” konulu uluslararası çalışma toplantısı katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleşti. Toplantının genel değerlendirmesi ve kapanışı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Şahin tarafından yapıldı. 

 

TÜRKONFED'den Kalkınma Bakanı'na Ziyaret

icasifed tarafından yazıldı.

14 Eylül 2012

TÜRKONFED ve Kalkınma Bakanlığı "Bölgesel Kalkınma" için birlikte çalışacak

 

Kalkınma ajanslarının daha etkin bir yapıya kavuşması çerçevesinde bir süredir çeşitli alanlarda çaba sarf eden TÜRKONFED, Kalkınma Bakanlığı’yla ortak çalışacak. ‘Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma Ajansları’ raporunu TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça’dan teslim alan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, “Anadolu iş dünyasının desteği olmadan bölgesel kalkınma gerçekleşmez. Bu çerçevede en önemli destekçimiz ve partnerimiz TÜRKONFED olacak” dedi.

 

Türkiye’nin en büyük bağımsız gönüllü iş dünyası örgütü olan TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu) Başkanı Süleyman Onatça, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı ve Akyurt Siad Başkanı  Azmi Kelemcisoy, İÇASİFED Başkanı Nihat Güçlü ve OstimSİAD Başkan Yardımcısı Ahmet Kurt ile birlikte Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Bakan Yılmaz’a TÜRKONFED’in bölgesel kalkınma alanında yaptığı çalışmaları aktaran TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça, kalkınma ajanslarının daha etkin bir yapıya kavuşturulması için hazırlanan “Bölgesel Kalkınma ve Kalkınma Ajansları” raporunu Bakana takdim etti.

 

Haberin Devamı...

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 137 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94