1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED 10. Yıl Kuruluş Zirvesi Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

12 Aralık 2014

TÜRKONFED 10. YIL KURULUŞ ZİRVESİ YAPILDI

 

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED'in 10. Yıl Kuruluş Zirvesi Istanbul'da Sabancı Center 'da yapıldı. 

Zirveye Başbakan Yardımcısı Sn. Ali BABACAN, Türkonfed Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Süleyman ONATCA, İçasifed Başkanı Sn. Nihat GÜÇLÜ, Tüsiad Başkanı Sn. Haluk DİNÇER, Türkonfed' in önceki Başkanlarından Sn. Enis ÖZSARUHAN, Sn. Celal BEYSEL ve Sn. Erdem ÇENESİZ, Tüsiad'ın önceki Başkanlarından Sn. Arzuhan DOĞAN YALÇINDAĞ, Sn. Ümit BOYNER ve Sn. Muharrem YILMAZ, Türkonfed Yönetim Kurulu Üyeleri, İçasifed Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkonfed'e üye federasyon ve dernek başkanları ile çok sayıda iş insanı katıldı.


Ayrıntılı Haber

TÜRKONFED'DEN BAŞBAKAN YARDIMCISI BABACAN'A ZİYARET

icasifed tarafından yazıldı.

15 Ekim 2014

BAŞBAKAN YARDIMCISI BABACAN TÜRKONFED YÖNETİM KURULU’NU KABUL ETTİ:

KOBİ’leri dünya gündemine taşıyacağız

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, G20 dönem başkanlığını alacak olan Türkiye’nin önerdiği ‘KOBİ Platformu’nun Türk firmalarına yeni bir pencere açacağını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Aralık ayı itibarıyla G20 dönem başkanlığını alacak olan Türkiye’nin ‘KOBİ Platformu’ önerisinin kabul gördüğünü, bu oluşumla Türk KOBİ’lerine yeni bir pencere açılacağını söyledi. TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul eden Ali Babacan, ihracat ve istihdamın temel direğini oluşturan KOBİ’lerin hareket kabiliyetini artıracak adımlar atılacağını kaydetti.

Ayrıntılı Haber 

İRFAN GİRAL 1950 - 2014

icasifed tarafından yazıldı.

13 Temmuz 2014

İRFAN GİRAL 1950 - 2014

Federasyonumuz Kurucu Başkanlarından ve Akyurt Sanayici ve İşadamları Derneği (AKSİAD) Başkanı ve Onursal Başkanı, Sayın İrfan GİRAL Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur.

Merhumun cenazesi 14 Temmuz 2014 Pazartesi günü kılınan İkindi Namazı sonrası Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedildi.

Ailesine ve Tüm Sevenlerine Başsağlığı dileriz.

Allah Rahmet Eylesin.

İÇASİFED

Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu toplandı

icasifed tarafından yazıldı.

18 Haziran 2014

Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Toplandı

Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu’nun 2014 Yılı I. Toplantısı Ankara Kalkınma Ajansı hizmet binasında gerçekleştirildi.

Toplantıya İÇASİFED ve AKSİAD adına A. Azmi KELEMCİSOY katıldı.

Toplantıda; yılın ilk yarısında gerçekleştirilen faaliyetler ile 2013 yılı faaliyetleri ve 2013 yılında gerçekleştirilen iç denetime ait rapor sonuçları görüşüldü.

Kurul üyeleri Ajansın mevcut faaliyetleri, gelecek dönemlerde gerçekleştirebileceği çalışmalar ve diğer kurul üyesi kuruluşlar ile bölgedeki diğer paydaşların hem birbirlerine verebilecekleri destek hem de Bölgenin kalkınmasında yapabilecekleri katkıları içeren öneri ve görüşlerini belirttiler.

AKSİAD'ın 12. Olağan Genel kurulu Yapıldı

icasifed tarafından yazıldı.

28 Mart 2014

AKSİAD 12. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

 

Akyurt Sanayici ve İş Adamları Derneği AKSİAD'ın 12'inci Olağan Genel Kurulu, 26 Mart 2014 tarihinde Esenboğa Airport Oteli’nde yapıldı.

Genel Kurula Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR, İÇASİFED Başkanı Nihat GÜÇLÜ, Hasanoğlan Siad Başkanı Çetin TEKİN, Başkent Otomobilciler Derneği Başkanı Aydın ERKOÇ, AKSİAD Başkanı A. Azmi KELEMCİSOY, AKSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve AKSİAD Üyeleri  katıldı. 

Ayrıntılı Haber

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 117 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94